niedziela, 28 lutego 2016

ROK!

Witajcie!

Spojrzałam na mojego bloga i widzę, że od roku już coś światu pokazywać próbuję. Dziś nie jest dokładnie rocznica, ale miesiąc się zgadza. ;-)


W tym punkcie chciałam podziękować wszystkim, którzy tu zaglądają, a jeszcze bardziej wszystkim, którzy znajdują czas, żeby zostawić kilka słów czasem. Dzięki Wam, moi mili, czuję że robię coś wartego uwagi Dziękuję!
Moje podziękowania wędrują też do ludzi organizujących regularne zabawy i wyzwania. Dzięki Wam mam kopa na przełamywanie twórczego lenistwa.
Nie byłabym sobą, gdybym nie podziękowała przyjaciółce bliskiej mi jak siostra, za szturchanie, podsuwanie pomysłów i dzielne znoszenie mojego marudzenia, kiedy jestem przekonana, że jestem do niczego (a to zdarza się często).
A przede wszystkim chciałam podziękować Niedźwiedziowi mojego wewnętrznego Wilka, który wspiera każdy aspekt mojej twórczości. Zawsze.

Co się działo przez ten rok?
- malowałam - szydełkowałam


 - robiłam dziwne rzeczy z koralikami - nawet próbowałam szyć
 - zaczęłam próbować nowych technik - a przede wszystkim... plątałam!W związku z rocznicą odkrywam przed Wami straszną tajemnicę. ;-) Moje rysunki można pooglądać tutaj. A jakiś czas temu blog wyciągnął nibynóżkę na facebooka. Za jakiś czas postaram się postawić stałe banery do tych dwóch miejsc w pasku bocznym.

Pozdrawiam!

2 komentarze:

  1. czyli było twórczo i efektywnie
    oby tak dalej i wiecej bywaj w naszym blogowym grajdołku :-)

    OdpowiedzUsuń

Proszę, zostaw ślad. Każdy komentarz motywuje mnie do dalszych starań.