środa, 26 kwietnia 2017

Się porobiło...

Witajcie,

taki się ze mnie wytrwały bloger zrobił, że prawie tu nie zaglądam (nawet przegapienie rocznicy bloga zauważyłam dopiero niedawno). Niedobrze. Coraz więcej rzeczy nawet nie focę. Też niedobrze. 
A jest coś dobrze? No jest... Muszę robić więcej, bo kolejna edycja Babiego Raju się zbliża i już mam termin i już byłam pytana, czy biorę udział (nawet mam nadzieję na załapanie się na jedne warsztaty :-D) a jak mogę nie brać udziału, jak jestem od samego początku z imprezą związana? No jak? No i tworzyć muszę więcej niż tworzę i to na krótkie terminy. Jakieś szaleństwo zapanowało w moim życiu twórczym chwilowo.

Ostatnio udało mi się zrobić coś dla siebie po prostu, czy też raczej dla mojego Niedźwiedzia. Miałam niepokojąco spokojne święta, więc mogłam spokojnie podłubać. Ostrzegam, że to jest praca, w której wyłazi ze mnie totalny maniak fantastyki (mówiąc językiem młodych nie spolszczających wszystkiego "geek"). Haftowana zakładka, której projekt powstał na podstawie tego obrazka: 


Tyle tylko że... W wersji czarno-białej. Dla ciekawych: jest to symbol krasnoludów ze świata Warhammera (jak macie dodatkowe pytania - pytajcie). Moje szczęście krasnoludy uwielbia, a obydwoje bardzo lubimy ten konkretny świat, więc wybór wzoru był dla mnie dość oczywisty. Samo zaś projektowanie wzoru było niezłą zabawą.

Dość mam dłubania się z krzyżykami na jakiś czas (wmawiam sobie, żeby nie brać się za nie jak jest robota do zrobienia). Ale prac maniakalnych można się spodziewać (ale w większości po tych kompletnych wariactwach. Chociaż...).

Co do początkowej listy rzeczy niedobrze obiecuję poprawę. Szczerze. Zacznę focić! I zaglądać tutaj regularnie! Słowo wilkołaka!

Pozdrawiam, 
Wehlen

P.S. Zerknęłam na projekty. Tak, maniakalnych prac nawet należy oczekiwać. ;-)


7 komentarzy:

 1. Świetny haft :) Fajnie, że się pojawiłaś :) Bardzo lubię tutaj zaglądać i być zaskoczona Twoją pracą :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. :-D
   I cieszę się, że nie jestem jedyną osoba zaskoczoną tym, co czasami spod mojej łapy wychodzi... ;-)

   Usuń
 2. Pomimo przegapienia - serdeczne życzenia z okazji rocznicy blogowania.
  Zakładka pierwsza klasa.
  Oczekuję maniakalnych prac, a tymczasem przesyłam uściski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. :-D
   Maniakalne prace mają dziwną tendencję do robienia się szybciej niż pozostałe. Łobuzy ;-)

   Usuń
 3. Świetna Ci ta zakładka wyszła, super projekt u super wykonanie :)

  OdpowiedzUsuń

Proszę, zostaw ślad. Każdy komentarz motywuje mnie do dalszych starań.