środa, 15 czerwca 2016

Arrru

Witajcie!

Nie wiem, jak to się dzieje, ale lista rzeczy, które chcę Wam pokazać rośnie ostatnio w zastraszającym tempie, a przecież nie wrzucę wszystkiego na raz! Robię ostatnio strasznie dużo i brak mi aż czasu na publikację. Wszystko przez to, że zostałam zaproszona jako wystawca na imprezę odbywającą się w moim kochanym mieście w najbliższą sobotę. Więc jakby kto był w sobotę w Lęborku i chciał poznać, pogadać, albo kupić coś wilczą łapą tworzonego, to zapraszam serdecznie. :-)
Właśnie w związku z tą imprezą siedzę ostatnio i dłubię na potęgę, żeby móc pokazać coś więcej. Nie mam czasu na robienie zdjęć. Wpis też powstaje w biegu. 

Co dziś pokażę? Kolczyki. Bawię się ostatnio koralikami i formą. I muszę przyznać, że bawię się świetnie. Znalazłam coś wyglądającego podobnie w otchłani Internetu, tylko kilka rzeczy mi się nie podobało, więc poprzerabiałam i mam. Tak, oczywiście, że wilk. ;-) A tak wygląda efekt:


Jak Wam się podoba?

Pozdrawiam, 
Wehlen


4 komentarze:

 1. Wspaniałe wilki, będą niepowtarzalną ozdobą. Niestety, ja z Podkarpacia, bo chętnie wpadłabym na imprezę, żeby Cię poznać i na żywo zobaczyć Twoje cudeńka.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne,wspaniale będą się prezentować .Do Lęborka mi nie po drodze,ale kiedyś miałam stamtąd koleżankę i zdarzało się kiedyś przejeżdżać tamtędy.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Aaa jakie cudeńka! Piękne te wilki! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. toz wilk!
  tylko ma coś za dużo łap.... ;-D

  OdpowiedzUsuń

Proszę, zostaw ślad. Każdy komentarz motywuje mnie do dalszych starań.